Teenusepakett “Pesakond”

Teenusepakett “PESAKOND” on ideaalne lahendus klientuurile, kelle hallatavates või kasutuses olevates hoonetes või territooriumitel puudub ühtne valvesüsteem.
Näiteks:
  • Büroohooned;
  • Väiksemad elamurajoonid;
  • Kortermajad;
  • Kaubanduskeskused;
  • Tööstushooned;
  • Hoonete kompleksid jne.

Tööpõhimõte:

Hoonesse või territooriumile paigaldatakse signaalide edastamiseks Juhtimiskeskusesse, baasjaam. Igasse autonoomsesse valvesüsteemi lisatakse „mini“ raadiosaatja. Baasjaam toimib võimendina signaalide edastamisel, autonoomsetest valvesüsteemidest Skarabeus Juhtimiskeskusesse. Samas aga on Juhtimiskeskuses nähtavad iga autonoomse süsteemi signalid eraldi (valvestamised, valvestmaha võtmised, häired, häirete taastused, toite kadumised jne).

Paketi „PESAKOND“ suureks eeliseks, teiste samalaadsete valvesüsteemide ees, on see, et süsteem võimaldab tekitada eraldi autonoomse valvekeskuse otse valveobjektile. Näiteks mehitatud valveteenuse puhul turvaruumi. Samuti võimaldab süsteem edastada signaale paralleelselt nii Juhtimiskeskusesse kui valveobjektile.

Samuti sobib „PESAKOND“ erinevatesse tööstushoonetesse tehniliste ja informatiivsete signaalide (rõhulangused, temperatuurikõikumised, vedelike tasemed jne) edastamiseks Skarabeus Juhtimiskeskusesse.

Baasjaam on suuteline edastama signaale kuni 189 erinevalt autonoomselt süsteemilt.

Ilma lisavõimendita on „mini“ raadiosaatja tööraadius kuni 1 kilomeeter linnuleennult, baasjaamani. Lisaks sellele, et pakett „PESAKOND“ võimaldab saata kuni 189 erineva autonoomse valvesüsteemi signaalide Juhtimiskeskusesse, saab tekitada objektile (mehitatud valve, valvur, hoone haldur / haldaja) kohapeale lokaalse valvekeskuse. Seal on võimalik samuti jälgida kõikide autonoomsete valveobjektide erinevaid signaale, eraldi spetsiaalsel tablool või arvutis.

Eesmärk:

Paketi „PESAKOND“ peamine eesmärk on lihtsustada tellijatele valvesüsteemide integreerimist ühtseks süsteemiks ja ilmne suurte investeeringute ja püsikulude arvelt rahaline kokkuhoid just valvesüsteemide ümberehitamiste ja klassikaliste ning kallite raadiosaatjate rendi- või väljaostu hindade arvelt.

Kui Teil tekkis huvi või lisaküsimusi seoses pakutava teenusega, palun pöörduge meie müügiosakonna poole:

Kirjutage meile

Kontaktvorm Lehtede all