Julgestusteenus nr 1

Kui Te viibite tööl ja Teie lähedased on kodus – siis soovitame liituda teenusega “Julgestusteenus NR.1”

Tegemist on eramute ning korterite isiku turvalisuse tagamiseks mõeldud teenusega.

Eelised täisteenuse ees:

  • Lepingu sõlmimiseks ei ole vaja valveseadmeid ega videovalve teenust;
  • Tegemist on teenusega, kus pole vaja meeles pidada salasõna ega suhelda turvafirma juhtimiskeskusega;
  • Väljakutse võimalus ka hoonetest väljaspool viibides.

Sõlmides lepingu Skarabeus Julgestusteenistuse OÜ-ga, väljastatakse kliendile spetsiaalne number, mis tuleks sisestada enda ja oma lähedaste telefoni lühinumbrina. Märgates oma koduaias või territooriumil viibides midagi kahtlast või kohtudes soovimatute külalistega, on võimalik ühe klahvivajutusega välja kutsuda meie patrullekipaažid.

SKARABEUS juhtimiskeskuses on teie kõne vastuvõtt automaatne ning fikseerub kui „Paanika” häire. Mingeid salasõnu ega muid täpsustusi vaja teha pole ehk toimub automaatne registreering.

Seega on teenust lihtne kasutada ka väikestel lastel ning vanuritel, kel ärevusest võiksid muidu paroolid meelest minna ja alati polegi aega suhelda juhtimiskeskusega, kuna olukord ei luba seda.

Kuna väljakutse puhul sõidab kohale patrullekipaaž, siis seda teenust saab tellida vaid seal, kus on meie tegevuspiirkonnad, ehk: Tallinn ja lähiümbrus, Tartu ja lähiümbrus, Pärnu ja lähiümbrus, Koeru, Rakke, Järva-Jaani, Aravete

NB: Leping teenusele JULGESTUSTEENUS NR.1 on objekti põhine, ehk olles naabri juures ning teostades väljakutse, siis reageerib patrullekipaaž ikkagi vaid Teie poolt fikseeritud Lepingulisele objektile.

Kui Teil tekkis huvi või lisaküsimusi seoses pakutava teenusega, palun pöörduge meie müügiosakonna poole:

Kirjutage meile

Kontaktvorm Lehtede all