Erkki pilt siia

Kehatemperatuuri distantsmõõtmise lahendus.

COVID-19 üheks tunnuseks on kõrge kehatemperatuur mida visuaalselt on võimatu kindlaks teha. Selleks on olemas tehniline lahendus, mis võimaldab distantsilt mõõta inimeste kehatemperatuuri. Süsteemi ülesehitus on lihtne ja paigaldus kiire, mis antud ajahetkel on kindlasti oluline. Antud lahendus sobib kõikidele klienditüüpidele, kaubandus, avalik sektor, kinod, lasteaiad jne oluline on kaitsta Teil oma kliente. Usun, et Teie kliendid tunnevad end samuti Teie asutuses kindlamini kui kasutate antud lahendust.

Kaamera saab paigaldada ajutiselt või püsivalt soovitud asukohta ning läbi tarkvara kuvada pilt monitorile. Tarkvara annab koheselt märku kui kaamera vaatevälja satub inimene normaal kehatemperatuurist kõrgema temperatuuriga. Edasised käitumisjuhendid määrab juba iga klient ise.

Enamus tänapäevaseid süsteeme on võimalik intergeerida, siis ka selle süsteemi puhul see kehtib. Juhul kui tarkavara tuvastab „häire“, siis sellekohase info põhjal on võimalik rakendada automaatset uste sulgumist, turnikee lukustust jne.

Kui teil on tekkinud rohkem küsimusi, või soovite saada hinnapakkumist, palun täitke väljad all, ning teiega kontakteerutakse esimesel võimalusel

3 + 15 =