Skarabeus Julgestusteenistus OÜ

Reg. number: 11137587
KMKR: EE101018632
Tallinn 11313 
Siduri 3
Tel.: 17881
Tel.: +372 6862 000 
E-mail: info@skarabeus.ee

Tallinn

Aadress: Siduri 3
Tel.: +372 6862 000
Fax: +372 6862 064
E-mail: info@skarabeus.ee

Tartu

Aadress: Turu 47
Tel.: +372 6862 061
Fax: +372 6862 064
E-mail: tartu@skarabeus.ee

Pärnu

Aadress: Lao 12
Tel.: +372 6862 052
Fax: +372 6862 064
E-mail: parnu@skarabeus.ee

Kesk-Eesti

Aadress: Koeru Raadio- ja Telejaam, Kapu küla, Järvamaa
Tel.+372 56 888 099
Fax: +372 6862 064
E-mail: paide@skarabeus.ee
Tallinna osakond

Juhtimiskeskus 24H.
Tel.: 17881
Tel.: +372 6862 000
GSM: +372 56 888 000
E-mail: jk@skarabeus.ee

Tallinna klienditeenindus
Tallinn 11313
Siduri 3
Tel.: 17881
Tel.: +372 6862 000
E-mail: info@skarabeus.ee

 

Osakond Nimi Telefon GSM E-mail
Klienditeenindus   info@skarabeus.ee
Teenistus Aivo Vinogradov +372 6862 006 +372 56 888 429 aivo.vinogradov@skarabeus.ee
Teenistus Svetlana Firsova +372 6862 006 +372 56 255 004 svetlana.firsova@skarabeus.ee
Teenistus Mihkel Sergio Annus +372 6862 006 +372 56 636 129 teenistus@skarabeus.ee
Müügiosakond Oleg Urbas +372 56 845 630 oleg@skarabeus.ee
Müügiosakond Erkki Vagenstein +372 56 294 333 erkki@skarabeus.ee
Tehnikaosakond Dmitri Sergejev +372 6862 002 +372 51 57 674 dmitri@skarabeus.ee
Raamatupidamine   +372 6862 000   laine@skarabeus.ee
Tartu osakond

Juhtimiskeskus 24H.
Tel.: 17881
Tel.: +372 6862 062
GSM: +372 56 888 911

Tartu klienditeenindus
Tartu 50106
Turu 47
Tel.: 17881
Tel.: +372 6862 061
Fax: +372 6862 064
E-mail: tartu@skarabeus.ee

 

Osakond Nimi Telefon GSM E-mail
Tegevjuht Rode Pärn-Mägi +372 6862 061 +372 56 888 100 rode@skarabeus.ee
Nõunik Gunnar Ööbik +372 6862 060 +372 56 480 023 gunnar@skarabeus.ee
Tehnikaosakond +372 6862 060 tartu@skarabeus.ee
Raamatupidamine   +372 6862 063   tartu@skarabeus.ee
 Teenistus  Kristiina Täkker 6862 061  +372 56 888 963 kristiina@skarabeus.ee
Pärnu osakond

Juhtimiskeskus 24H.
Tel.: 17881

Tel.: +372 6862 062
GSM: +372 56 888 911
Pärnu klienditeenindus
Pärnu 80010

Lao 12
Tel.: 17881
Tel.: +372 56 888 911
E-mail: parnu@skarabeus.ee

 

Osakond Nimi Telefon GSM E-mail
Tegevjuht k.t. Erkki Vagenstein +372 56 888 911 +372 56 294 333 erkki@skarabeus.ee
Müügiosakond   +372 56 888 911   parnu@skarabeus.ee
Tehnikaosakond +372 56 888 911 +372 56 294 333 parnu@skarabeus.ee
Teenistus +372 56 888 911 parnu@skarabeus.ee
Raamatupidamine   +372 6862 000   laine@skarabeus.ee
Kesk-Eesti osakond

Juhtimiskeskus 24H.
Tel.: 17881
Tel.: +372 6862 000
GSM: +372 56 888 000

Kesk-Eesti klienditeenindus
Koeru Raadio- ja Telejaam

Kapu küla, Järvamaa
Tel.: 17881
Tel.: +372 56 888 099
E-mail: paide@skarabeus.ee

 

Osakond Nimi Telefon GSM E-mail
Müük Gunnar Ööbik +372 6862 060 +372 56 480 023 gunnar@skarabeus.ee
Raamatupidamine   +372 6862 063   tartu@skarabeus.ee

Tallinn

Siduri 3
Tel.: +372 6862 001
Fax: +372 6862 064
E-mail: info@skarabeus.ee

Tartu

Turu 47
Tel.: +372 6862 061
Fax: +372 6862 064
E-mail: tartu@skarabeus.ee

Pärnu

Адрес: Papiniidu 5A/1
Tel.: +372 6862 052
Fax: +372 6862 064
E-mail: parnu@skarabeus.ee

Kesk-Eesti

Koeru Raadio- ja Telejaam, Kapu küla, Järvamaa
Tel.: +372 56 908 309
Fax: +372 6862 064
E-mail: paide@skarabeus.ee