Skarabeus Julgestusteenistus OÜ

Reg. number: 11137587
KMKR: EE101018632
Tallinn 10112
Tartu mnt. 80D
Tel.: 17881
Tel.: +372 6862 001
E-mail: info@skarabeus.ee

Tallinn

Aadress: Tartu mnt. 80D
Tel.: +372 6862 001
Fax: +372 6862 064
E-mail: info@skarabeus.ee

Tartu

Aadress: Turu 47
Tel.: +372 6862 061
Fax: +372 6862 064
E-mail: tartu@skarabeus.ee

Pärnu

Aadress: Papiniidu 5A/1
Tel.: +372 6862 052
Fax: +372 6862 064
E-mail: parnu@skarabeus.ee

Kesk-Eesti

Aadress: Koeru Raadio- ja Telejaam, Kapu küla, Järvamaa
Tel.+372 56 888 099
Fax: +372 6862 064
E-mail: paide@skarabeus.ee

Tallinna osakond

Juhtimiskeskus 24H.
Tel.: 17881
Tel.: +372 6862 000
GSM: +372 56 888 000
E-mail: jk@skarabeus.ee

Tallinna klienditeenindus
Tallinn 10112
Tartu mnt. 80D
Tel.: 17881
Tel.: +372 6862 001
E-mail: info@skarabeus.ee

 

Osakond Nimi Telefon GSM E-mail
Tegevjuht Ruslan Laanjärv +372 6862 001 +372 56 240 042 ruslan.laanjarv@skarabeus.ee
Klienditeenindus Merili Malk +372 6862 001   merili@skarabeus.ee
Teenistus Toomas Tarnamaa +372 6862 006 +372 50 47 775 toomas.tarnamaa@skarabeus.ee
Müügiosakond Oleg Urbas +372 6862 001 +372 56 845 630 oleg@skarabeus.ee
Tehnikaosakond Dmitri Sergejev +372 6862 002 +372 51 57 674 dmitri@skarabeus.ee
Raamatupidamine   +372 6862 001   laine@skarabeus.ee
Tartu osakond

Juhtimiskeskus 24H.
Tel.: 17881
Tel.: +372 6862 062
GSM: +372 56 888 911

Tartu klienditeenindus
Tartu 50106
Turu 47
Tel.: 17881
Tel.: +372 6862 061
Fax: +372 6862 064
E-mail: tartu@skarabeus.ee

 

Osakond Nimi Telefon GSM E-mail
Tegevjuht Rode Pärn-Mägi +372 6862 061 +372 56 888 100 rode@skarabeus.ee
Nõunik Gunnar Ööbik +372 6862 061 +372 56 480 023 gunnar@skarabeus.ee
Tehnikaosakond +372 6862 060 tartu@skarabeus.ee
Raamatupidamine   +372 6862 063   tartu@skarabeus.ee
Pärnu osakond

Juhtimiskeskus 24H.
Tel.: 17881

Tel.: +372 6862 000
GSM: +372 56 888 000
E-mail: jk@skarabeus.ee

Pärnu klienditeenindus
Pärnu 80010

Papiniidu 5A/1
Tel.: 17881
Tel.: +372 6862 052
E-mail: parnu@skarabeus.ee

 

Osakond Nimi Telefon GSM E-mail
Tegevjuht Rene Järvmägi +372 6862 052 +372 56 888 222 rene@skarabeus.ee
Müügiosakond   +372 6862 052   parnu@skarabeus.ee
Tehnikaosakond Priit Arens +372 6862 052 +372 56 888 004 priit@skarabeus.ee
Teenistus Tõnu Mäeste +372 6862 052 +372 56 629 022 tonu@skarabeus.ee
Raamatupidamine   +372 6862 001   laine@skarabeus.ee
Kesk-Eesti osakond

Juhtimiskeskus 24H.
Tel.: 17881
Tel.: +372 6862 000
GSM: +372 56 888 000
E-mail: jk@skarabeus.ee

Kesk-Eesti klienditeenindus
Koeru Raadio- ja Telejaam

Kapu küla, Järvamaa
Tel.: 17881
Tel.: +372 56 888 099
E-mail: paide@skarabeus.ee

 

Osakond Nimi Telefon GSM E-mail
Tegevjuhi kohusetäitja Andrus Ruus +372 6862 061 +372 56 888 099 andrus.ruus@skarabeus.ee
Raamatupidamine   +372 6862 001   laine@skarabeus.ee

Tallinn

Tartu mnt. 80D
Tel.: +372 6862 001
Fax: +372 6862 064
E-mail: info@skarabeus.ee

Tartu

Turu 47
Tel.: +372 6862 061
Fax: +372 6862 064
E-mail: tartu@skarabeus.ee

Pärnu

Адрес: Papiniidu 5A/1
Tel.: +372 6862 052
Fax: +372 6862 064
E-mail: parnu@skarabeus.ee

Kesk-Eesti

Koeru Raadio- ja Telejaam, Kapu küla, Järvamaa
Tel.: +372 56 908 309
Fax: +372 6862 064
E-mail: paide@skarabeus.ee